Już niedługo I Radomszczańskie Targi Pracy

Wspaniała okazja dla bezrobotnych i poszukujących pracy. Już 13 września w Miejskim Domu Kultury odbędą się I Radomszczańskie Targi Pracy. Podczas nich zostanie przedstawiona oferta... ››

 

Wspaniała okazja dla bezrobotnych i poszukujących pracy. Już 13 września w Miejskim Domu Kultury odbędą się I Radomszczańskie Targi Pracy. Podczas nich zostanie przedstawiona oferta pracodawców z naszego miasta i powiatu, a także odbędą się: konferencja, warsztaty oraz szkolenia.

 

Targi Pracy organizowane są w różnych miastach Polski już od kilku lat i cieszą się tam dużym zainteresowaniem, zarówno przedsiębiorców, jak i osób zainteresowanych znalezieniem lub zmianą pracy.

- Postanowiliśmy rozpocząć organizację tego typu imprezy również w Radomsku. Targi będą okazją dla wszystkich zainteresowanych zmianą lub podjęciem pracy do zapoznaniasię z aktualnymi ofertami pracy, bezpośredniego spotkania z pracodawcami, złożenia dokumentów aplikacyjnych. Dla pracodawców będzie to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich ofert pracy, ale również do promocji firmy. - mówi Marta Michalczyk z Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku.

 

Planowane jest zorganizowanie konferencji na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy, a także warsztatów i szkoleń z profesjonalistami z zakresu autoprezentacji i komunikacji społecznej. Udział w Targach będzie bezpłatny.

 

Wszyscy pracodawcy zainteresowani udziałem w Targach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej www.pup-radomsko.pl i odesłać go pocztą elektroniczną na adres: targipracy@pup-radomsko.pl; faksem na numer (44) 683 73 59; pocztą na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, lub dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu, pok. nr 8 w terminie do dnia 31 sierpnia 2011 r.

 

Portal Radomsko24.pl jest patronem medialnym I Radomszczańskich Targów Pracy

Więcej o:
pup powiatowy urząd pracy mdk miejski dom kultury pracodawcy bezrobotni szukam pracy praca
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE