Już 10 000 osób lubi Radomsko24.pl na Facebooku!

Już 10 000 osób lubi Radomsko24.pl na Facebooku!

Profil Radomsko24.pl, właśnie przekroczył magiczną liczbę 10 000 fanów na Facebooku. Z tej okazji chcieliśmy wszystkim podziękować - tym którzy nas „lubią” i zaprosić do "polubienia" tych, którzy tego jeszcze nie zrobili. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasze aktywne wsparcie. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami.

Profil portalu Radomsk24.pl na Facebooku, powstał blisko 7 lat temu i szybko zyskał grono wielbicieli. Od  tego czasu umieszczamy codziennie linki do wybranych informacji z Radomska i regionu. Informujemy także o najważniejszych zbliżających się wydarzeniach. Jesteśmy również najpopularniejszym fanpag’em w naszym mieście.

Warto być z nami

Jeżeli chcecie być pewni, że dotrą do Was wszystkie najważniejsze informacje z Radomska, wystarczy zasubskrybować nasze powiadomienia. Co należy zrobić?  Wystarczy wejść na nasz profil na Facebooku.  Następnie najechać kursorem myszy na napis Lubisz to! lub Lubię to! (jeśli dopiero chcecie zostać naszymi fanami). Na wyświetlonej liście zaznaczyć opcję "otrzymuj powiadomienia". Ważne! Okienko "obserwowanie" musi pozostać  zaznaczone.

Instagram i Twitter

Kilka miesięcy temu dołączyliśmy do społeczności na Instagramie i Twitterze. Pierwszy z nich obserwuje już 482 osób a na Twitterze jest z nami 131 użytkowników. Follow!

Więcej o:
radomsko24 facebook radomsko radomsko24
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE