Julia Kuś i Kornelia Woźniak w VI edycji The Voice Kids

Julia Kuś i Kornelia Woźniak w VI edycji The Voice Kids Fot. Violetta Ojrzyńska

Julia Kuś i Kornelia Woźniak – podopieczne Violetty Ojrzyńskiej wzięły udział w VI edycji The Voice Kids.

- Trzymanie kciuków przyda się w sobotni wieczór, 11 marca, który rezerwujcie przed telewizorami. Moje niesamowite dziewczyny Julia Kuś i Kornelia Woźniak spróbują obrócić fotele jurorów VI edycji The Voice Kids. Z jakim skutkiem? Bądźcie z nami. 11 marzec, sobota godz. 20.00 TVP 2 – informuje Violetta Ojrzyńska z GOK w Gidlach.

Dziewczęta są podpiecznymi Violetty Ojrzyńskiej, która od lat wychowuje i szkoli młode, utalentowane muzycznie osoby. Kornelia Woźniak jest mieszkanką Radomska. Julia Kuś mieszka w Wierzbicy (gm. Ładzice).

Program The Voice Kids opiera się na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie, który w Polsce podbił serca widzów i wykreował wiele popularnych gwiazd muzyki.

Do szóstej edycji The Voice Kids zgłosiło się kilka tysięcy dzieci, które wiążą swoją przyszłość z muzyką i również marzą o zwycięstwie.

Śladami zwycięzców poprzednich edycji The Voice Kids będą mieli okazję pójść najbardziej utalentowane dzieci wybrane przez znanych i lubianych trenerów. W fotelach przed uczestnikami zasiądą ponownie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Z Radomska i Dziepółci do „The Voice Kids”

Debiutancki singiel Michała Makowskiego z Dziepółci

Więcej o:
voice kids violetta ojrzyńska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE