Jubileusz 20-lecia PCPR

Jubileusz 20-lecia PCPR Fot. Starostwo Powiatowe

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności świętują jubileusz 20-lecia istnienia ich jednostek.

Z tej okazji we wtorek 30 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyła się uroczystość, podczas której pracownikom PCPR oraz PZ ds. orzekania złożono podziękowania i gratulacje, które składali przedstawiciele Zarządu Powiatu Radomszczańskiego: starosta Beata Pokora, wicestarosta Jakub Jędrzejczak oraz Członek Zarządu Powiatu Ewa Gajzler.

- Praca na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy to bardzo trudne zadanie wymagające wielkiej wytrwałości, wrażliwości, cierpliwości i dodatkowego zaangażowania. Dziękując Państwu za trud wkładany w codzienną pracę, życzę, aby nigdy nie zabrakło Wam siły, wytrwałości i energii do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi
- mówiła starosta Beata Pokora.

Podziękowania oraz wyrazy uznania i wdzięczności skierowała do wszystkich pracowników także dyrektor PCPR w Radomsku, Monika Malcher.

- Dziękuję za odpowiedzialne podejście do trudności i problemów życiowych. Niech każdy dzień tej niełatwej pracy z ludźmi przynosi poczucie zadowolenia i satysfakcji. Życzę również czerpania satysfakcji i radości z codziennej pracy, szacunku, ludzkiej życzliwości oraz przekonania, że wkładane w pracę wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom powiatu
- mówiła Monika Malcher.

Trzynastu pracowników, którzy przepracowali w obu instytucjach po kilkanaście lat, uhonorowanych zostało medalami 20-lecia Powiatu Radomszczańskiego, wszyscy natomiast otrzymali pamiątkowe upominki.

Więcej o:
pcpr radomsko starostwo powiatowe radomsko jubileusz pcpr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE