Językowe zmagania dla gimnazjalistów w ZSE

W dniu 15 kwietnia, w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się III edycja konkursu DICTATION CHAMPION oraz konkursu na literowanie.

W dniu 15 kwietnia, w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się III edycja konkursu DICTATION CHAMPION oraz konkursu na literowanie.

W konkursach rywalizowały następujące szkoły:  ZSG nr 2, ZSG nr 4, ZSG nr 5, PZG w Przedborzu,  PZSG w Kietlinie, PZSG w Płoszowie, Gimnazjum w Kleszczowie, ZSG w Kobielach Wielkich. 

W literowaniu I miejsce  zajęła Anita Łęgowik z PZG w Kobielach Wielkich, II miejsce zajął Wojciech Sobótka z ZSG nr 5 oraz III miejsce wywalczyła Oliwia Klimczak z ZSG nr 4.

Jury przyznało również wyróżnienia, które otrzymały następujące osoby: Jakub Dudziński (ZSG Przedbórz), Jagoda Staniszewska (ZSG Przedbórz) oraz Małgorzata Łysik (ZSG nr 2). Uczestnicy wykazali się bardzo wysokim poziomem języka angielskiego -  pierwsze miejsce zostało wyłonione  po dwukrotnej dogrywce.

- Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym konkursie,  było  bardzo fajnie - powiedziała laureatka konkursu, która za pierwsze miejsce otrzymała tablet ufundowany przez ZSE w Radomsku. Pozostałe nagrody zostały przekazane  przez wydawnictwa anglojęzyczne: Pearson oraz Oxford. Podczas konkursu panowała bardzo przyjazna atmosfera, która sprzyjała rywalizacji.

Informacje na temat wyników z dyktanda zostaną zamieszczone 25 kwietnia 2014 na stronie internetowej  "Ekonomika".

Więcej o:
zse ekonomik szkoła konkurs dyktando radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE