Jeszcze przez tydzień sztab WOŚP-u w Radomsku będzie przyjmował zgłoszenia od wolontariuszy

Jeszcze przez tydzień sztab WOŚP-u w Radomsku będzie przyjmował zgłoszenia od wolontariuszy

Jeszcze przez tydzień, do 4 grudnia, sztab WOŚP-u w Miejskim Domu Kultury będzie przyjmował zgłoszenia od wolontariuszy. W tym roku duża część rekrutacji przebiega za pośrednictwem internetu – wszystko ze względu na pandemię koronawirusa.

Ludzie zainteresowani wolontariatem w WOŚP-ie mogą zarejestrować się w bazie danych na dwa sposoby: w pierwszym, tradycyjnym, należy drukowanymi literami wypełnić ankietę pobraną z strony internetowej MDK-u, a następnie zeskanować ją i wysłać na adres konkursy@mdkradomsko.pl. W drugim, całkowicie elektronicznym, zgłoszenia dokonuje się przez internet – wystarczy wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej.

W obu przypadkach należy także załączyć swoje zdjęcie mające przynajmniej 800 x 600 px. Dodatkowo przy pierwszym sposobie konieczne jest osobiste odebranie oświadczenia, które musi zostać podpisane w siedzibie sztabu. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność ich opiekunów prawnych.

O tym, kto zostanie wolontariuszem, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Sztab w Radomsku ma do rozdysponowania 230 legitymacji upoważniających do kwestowania w niedzielę 10 stycznia. Celem 29 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zebranie pieniędzy na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Więcej o:
wośp pomoc MDK sztab w Radomsku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wolontariat kwestia rejestracja

Załączniki

ankieta-wolontariusza-29-finalu.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE