Jest nowa książka Marcina Wodo. I to nie koniec

Jest nowa książka Marcina Wodo. I to nie koniec Fot. M. Kołaczkowski

- W tym samym momencie, w którym kończy się akcja książki „Ciemne Plamy w Radomsku”, zaczyna się akcja książki „Banditenstadt w ogniu” - pokrótce przybliża akcję swoje kolejnej książki Marcin Wodo.

Zdaniem gościa portalu Radomsko24.pl, gdyby ktoś chciał sięgnąć tylko po książkę wojenną „Banditenstadt w ogniu” i tak się odnajdzie.

Dyplomatycznie zdradzamy. Akcja książki jest umiejscowiona w centrum Radomska.  Kolejna książka Marcina Wodo to fikcja literacka. Główni bohaterowie są stworzeni przez autora, ale pojawiają się przypisy. Gdy autor w treści nawiązuje do autentycznych wydarzeń historycznych - dokładnie to opisuje.

Już pod koniec października promocja kolejnej książki Marcina Wodo. Portal Radomsko24.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie. 

Na rozmowę z Marcinem Wodo zapraszamy w poniedziałek 11 września. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Marcin Wodo - absolwent Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku, magister filologii polskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, poeta ze Stowarzyszenia Literackiego „Ponad” i aktor Teatru Źródło.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk marcin wodo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE