Jędrzejczak ponownie w Zarządzie PGK

Jakub Jędrzejczak został ponownie wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. O takiej dezycji poinformowano w piątek 15 lipca podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta. Kilka dni... ››

Jakub Jędrzejczak został ponownie wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. O takiej dezycji poinformowano w piątek 15 lipca podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta.

 

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Jędrzejczak zlożył wniosek do Rady Nadzorczej PGK o odwołanie z pełnionego stanowiska. Decyzja ta została przez niego podjęta na skutek kontroli CBA - wykazała ona, że Jędrzejczak złamał ustawę antykorupcyjną, ponieważ w czasie pełnienia funkcji publicznej prowadził jednocześnie działalność gospodarczą.

 

Podczas piątkowej konferencji prezydent Anna Milczanowska poinformowała jednak, że jako właściciel spółki zarekomendowała radzie nadzorczej Jakuba Jędrzejczyka ponownie na stanowisko wiceprezesa. Jak podkreśliła - decyzja ta została podjęta po wnikliwych konsultacjach prawnych, a przyjęte rozwiązanie jest najlepszym z punktu widzenia interesu spółki oraz Miasta.

Więcej o:
pgk jakub jędrzejczak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE