Jednym słowem działo się w pierwszym tygodniu ferii w MDK

Jednym słowem działo się w pierwszym tygodniu ferii w MDK Fot. MDK

To był tydzień pełen kreatywności, zabawy i niezapomnianych ferii z MDK w Radomsku.

Przez ostatnie dni dzieci przeżywały prawdziwą przygodę w Magicznej Pracowni, gdzie na warsztatach „Świecące w Ciemności” prowadzonych przez Karolinę Mysłek-Studniarczyk tworzyły niezwykłe dzieła sztuki.

W międzyczasie, pod okiem Joanny Dudek, mali artyści odkrywali tajemnice filcowego rękodzieła, tworząc własne niepowtarzalne prace.

Ale to jeszcze nie koniec. Podczas warsztatów animacji poklatkowej „Witajcie w naszej bajce”, prowadzonych przez Martę Renik, dzieciaki odkrywały magiczny świat tworzenia filmowych historii krok po kroku. A jakby tego było mało, pod opieką Sebastiana Pierzchalskiego uczestniczyły w aktywnych grach i zabawach w Krainie Kłamczuchów.

Pod okiem Anity Pawlak Zygmy, dzieciaki zanurzały się w świat dramatu i sztuki aktorskiej w Akademii Teatralnej. Wcielając się w różnorodne postaci i eksplorując różne techniki teatralne, nasze małe talenty rozwijały swoje umiejętności scenicznego wyrazu.

Nie tylko twórcza aktywność wypełniała pierwszy tydzień ferii w MDK. Dzieci pojechały również w podróż do Łodzi, gdzie zwiedzaliśmy fascynującą Ulicę Żywiołów oraz Orientarium ZOO.

W sali kinowej, zrelaksowani i pełni wrażeń uczestnicy zajęć, oglądali ulubione Bajkowe Poranki Filmowe oraz Kino Familijne.

Więcej o:
ferie ferie 2024 mdk mdk radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE