Jednak nie będzie przekazania budynku „Kinemy”?

Jednak nie będzie przekazania budynku „Kinemy”?

Przemysław Bitnerowski przed niedzielnym spotkaniem OSP z całą stanowczością mówił, że strażacy ochotnicy są zdecydowani przekazać Urzędowi Miasta budynek dawnego kina „Kinema”. Tymczasem do porozumienia nie doszło.

Niedzielne spotkanie w OSP Radomsko nie doprowadziło jednak do przekazania budynku Kinemy Urzędowi Miasta, choć jak mówił nam przed spotkaniem z całą stanowczością Przemysław Bitnerowski, rozmowy miały pójść w tę stronę.

- Decydujemy się przekazać budynek kina Urzędowi Miasta dlatego, że po prostu nie stać nas na to, by go utrzymywać i przede wszystkim wyremontować. A szkoda by taki budynek i taka historia… niszczała i stawała się ruiną. Dotychczasowy najemca także zgodził się na to by przekazać Kinemę Urzędowi – mówił.

My na spotkanie wejść nie mogliśmy. Informacji udzielił nam Przemysław Bitnerowski, podając się jednocześnie za prezesa OSP Radomsko. Jednak i tutaj okazuje się, że nie do końca może się nim nazywać. Jak sam twierdzi, został nim zgodnie z uchwałą Zarządu OSP i stosowne dokumenty zostały przesłane do KRS, jednak nie jest to przez tę instytucję jeszcze zatwierdzone.

Czytaj też: Strażacy OSP Radomsko zdecydowali się przekazać budynek Kinemy Urzędowi Miasta w Radomsku

Informacji o władzach OSP Radomsko w ewidencji starostwa powiatowego nie ma. Jest tylko wzmianka o tym, że poinformowano o złożeniu zmian w KRS.

Więcej o:
osp radomsko kinema radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE