Jasełka w PSP nr 8 w Radomsku: światło i muzyka w świątecznym nastroju

Fot. PSP nr 8 w Radomsku

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Radomsku odbyły się jasełka, które zachwyciły publiczność. Był to montaż słowno-muzyczny z udziałem świateł.

Jasełka w PSP nr 8 w Radomsku były nie tylko tradycyjnym przedstawieniem bożonarodzeniowym, ale także pokazem artystycznym. Uczniowie szkoły zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie i taneczne. Na scenie pojawiły się postacie znane z biblijnej opowieści, ale także anioły, pastuszkowie, królowie. Wszystko to w rytm kolęd i piosenek świątecznych.

Jasełka w PSP nr 8 w Radomsku przygotowały nauczycielki Kinga Kipigroch i Aleksandra Pierwoch. Wydarzenie było okazją do wspólnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych. Niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy w nich uczestniczyli. Były to jasełka oryginalne, nowatorskie i pełne emocji. Pokazały, że święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnoty.

Uczniowie i nauczyciele mogą być dumni ze swojej pracy i zaangażowania. Jasełka w PSP nr 8 w Radomsku były prawdziwym świątecznym prezentem dla wszystkich.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Jasełka w PSP nr 8 w Radomsku: światło i muzyka w świątecznym nastroju
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE