Jarosław Ferenc startuje z kampanią wyborczą

Jarosław Ferenc startuje z kampanią wyborczą

19 września w parku Solidarności prezydent Radomska – Jarosław Ferenc wraz ze stowarzyszeniem Razem dla Radomska zorganizowali konferencję, na której zaprezentowane zostało hasło wyborcze.

Jarosław Ferenc na konferencji poinformował, że został już zarejestrowany, jako kandydat na prezydenta Radomska i zaprezentował swoje hasło wyborcze, które brzmi „Zmiany na 100%”.

- Dlaczego zmiany na 100%? Uważam i wiem, że Radomsko potrzebuje zmian, jestem o tym przekonany na 100% i chcemy aby te zmiany były cały czas kontynuowane. To że mówimy, że zmiany są na 100% to znaczy, że wszyscy chcemy być zaangażowani w 100%, aby te zmiany realizować

- mówił na konferencji prezydent.

Prezydent przybył na spotkanie wraz z kandydatami na radnych zarówno do rady miasta, jak i do rady powiatu.

- Dzisiaj mamy tutaj kandydatów ze stowarzyszenia Razem dla Radomska, którzy będą startować zarówno do rady miasta, jak i do rady powiatu. Mamy zarejestrowanych 29 kandydatów do rady miejskiej i 24 kandydatów do rady powiatowej. Jestem przekonany że w 100% będą swój czas i energię poświęcać na to, aby wprowadzać zmiany zarówno w mieście, jak i w powiecie. Kandydaci na radnych są to osoby bardzo doświadczone, które już były radnymi, ale też które od dawna działają społecznie. Mamy też osoby, które można powiedzieć do tej pory nie działały społecznie, ale chcą spróbować swoich sił. Jestem przekonany, że ta drużyna, która tutaj jest będzie w 100% pomagać mi w realizacji zmian w Radomsku, abyśmy kontynuowali to co zaczęliśmy w roku 2016

- dodał Jarosław Ferenc.

Na 27 września zaplanowana jest konwencja wyborcza, na której Jarosław Ferenc przestawi swój plan na pięcioletnią kadencję.Kandydaci Razem dla Radomska do Rady Miasta i Rady Powiatu w tym miejscu.

Więcej o:
jarosław ferenc razem dla radomska wybory samorządowe 2018
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE