Jarosław Ferenc: Jestem gwarantem tego, że mogę współpracować z każdym i rozwijać to miasto

8 kwietnia Jarosław Ferenc, starający się o ponowne objęcie fotelu prezydenta Radomska zorganizował konferencję prasową, na której dziękował mieszkańcom za oddane głosy i zachęcał do ponownego oddania głosu na niego w II turze.

Jak Jarosław Ferenc – obecny Prezydent ocenia swój wynik w I turze wyborów?

– Szanowni Państwo, za nami pierwsza tura wyborów do Rady Miejskiej, do Rady Powiatu i prezydenckich. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy głosowali na stowarzyszenie Razem dla Radomska oraz na mnie, jako prezydenta. Dziękujemy za zaufanie, za to, że doceniacie to, co zrobiliśmy w ostatnich latach dla Radomska. Przed nami druga tura wyborów, od kontrkandydata dzieli mnie tylko 900 głosów. Przypomnę, że w poprzednich wyborach również miałem poparcie na poziomie 35-36 procent, natomiast w II turze radomszczanie się zmobilizowali i zagłosowali na mnie. Dzięki temu przez ostatnie pięć i pół roku mogłem zarządzać miastem mówi Jarosław Ferenc, ubiegający się o reelekcję prezydent Radomska.

Podczas konferencji, prezydent przypomniał, ile udało się pozyskać pieniędzy na inwestycje w ostatnich latach.

– Moim celem było zawsze, aby Radomsko rozwijało się równomiernie, dlatego inwestujemy równomiernie we wszystkie dzielnice naszego miasta. W ciągu ostatnich lat pozyskaliśmy ponad 300 mln zł. Co więcej, mam już na przyszłość zagwarantowane prawie 200 mln zł, więc to, co się w ciągu najbliższych 2 lat będzie działo, to jest zaprogramowane. Mamy środki, mamy projekty, będziemy to realizować – dodaje Jarosław Ferenc

Obecny prezydent odniósł się również do kampanii prowadzonej przez swojego kontrkandydata Łukasza Więcka.

– Było wiele pomówień czy kłamstw, jak choć to, że nigdy jako prezydent miasta nie występowałem o pieniądze na bezpłatny żłobek. To nieprawda, takie dofinansowanie pozyskaliśmy i żłobek powstanie – skomentował Jarosław Ferenc.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko konferencja prasowa Jarosław Ferenc wybory
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE