Janek Pawelec: Dzisiaj badam rynek studiów w UE

Janek Pawelec: Dzisiaj badam rynek studiów w UE Fot. M. Kołaczkowski

Zakończył się etap rekrutacji kandydatów do stypendium Queen Hedvig Scholarship do Doliny Krzemowej. Janek - uczeń Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie od Komisji otrzymał 27 punktów, w głosowaniu internetowym 1953 głosy, co przełożyło się na liczbę punktów: 8,29. Suma punktów to 35,29. To najlepszy wynik ze wszystkich osób biorących udział w walce o stypendium.

- Najbardziej liczę i cieszę się z wycieczki do NASA - zdradza Janek Pawelec, gość portalu Radomsko24.pl.

- Dzisiaj nie mam sprecyzowanych planów, jeżeli chodzi o kierunek studiów. Rozważam czy iść w kierunku naukowym, badawczym czy konstruować i być inżynierem – zastanawia się Janek Pawelec.

Queen Hedvig Scholarship jest unikatowym projektem skierowanym do uczniów trzydziestu najlepszych liceów ogólnokształcących i techników w Polsce. Projekt ten polega na przyznaniu uczniom stypendiów w formie wyjazdu do Doliny Krzemowej w Kalifornii. Głównym celem programu stypendialnego jest poznanie najbardziej

Rozmowa z Jankiem Pawelcem, uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie w piątek 22 lipca o godzinie 19.45 na portalu Radomsko24.pl. Zaprasza Irek Staszczyk.

 

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk janek pawelec
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE