Jakub Jędrzejczak kandydatem PO na prezydenta Radomska

Jakub Jędrzejczak kandydatem PO na prezydenta Radomska

Jakub Jędrzejczak będzie się ubiegał o urząd prezydenta miasta Radomska.

Radomszczańska Platforma Obywatelska przedstawiła kandydata na urząd prezydenta Radomska w zbliżających się wyborach samorządowych. Został nim Jakub Jędrzejczak.

- Zarząd powiatowy i miejski oraz nasi członkowie udzieli poparcia Jakubowi Jędrzejczakowi. Dokonując wyboru kandydata szczególną uwagę na jego wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej, kompetencje zawodowe umiejętności zarządcze oraz zaangażowanie w rozwiązywanie problemów mieszkańców miasta - mówi Jacek Zacharewicz, szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że grono doświadczonych samorządowców z PO to właśnie mnie wybrało na swojego reprezentanta. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali o tej nominacji i obiecuję, że dołożę starań, by godnie ich reprezentować. Wsłuchując się w głos mieszkańców zawiedzionych brakiem realizacji obietnic wyborczych, niezadowolonych z bieżącego stanu miasta, z utraconych szans i nadziei na jego rozwój, braku perspektyw na to by obecny prezydent Jarosław Ferenc właściwie rozwiązał ich problemy deklarujemy, że zmienimy to. Przywrócimy zaangażowanie ludzi, przywrócimy im prawo do krytyki władzy, przywrócimy im poczucie własnej wartości i godności, bo dziś nie mogą się ujawnić, bo boją się zemsty władzy wobec nich, ich znajomych i rodzin. Radomsko jest wspólnotą wszystkich mieszkańców, także tych o odmiennych preferencjach wyborczych. Nie należy do osób wybranych w wyborach, którzy roszczą sobie wyłączność na decydowanie o majątku publicznym według własnego uznania i potrzeb osób ich popierających.Liczymy na poparcie w wyborach samorządowych, ponieważ gwarantujemy realną zmianę jakości rządzenia w mieście. Podstawą do takiej opinii jest to, jak mieszkańcy Radomska odbierają pracę ludzi przez nas popieranych, którzy pracę samorządową traktują jak służbę wobec mieszkańców. Potwierdzam jednocześnie, że zgodnie z przyświecającymi nam ideami współpracy samorządowej widzimy konieczność współpracy także z osobami nienależącymi do Platformy Obywatelskiej. Dlatego też już dziś zapraszam wszystkich radomszczan do współpracy, która będzie miała na celu poprawę warunków życia i zmianę wizerunku naszego zaniedbanego miasta – powiedział portalowi Radomsko24.pl, Jakub Jędrzejczak.

Jakub Jędrzejczak ma 51 lat. Z wykształcenia jest mgr inż. zarządzania. Obecnie jest radnym Powiatu Radomszczańskiego. Przez 13 lat pracował w PGK gdzie pełnił m.in. funkcję wiceprezesa.

Jakub Jędrzejczak jest pierwszym oficjalnie ogłoszonym kandydatem w wyborach prezydenckich w Radomsku.

 

Jest kandydat na urząd prezydenta Radomska z ramienia @Platforma_org https://t.co/6YVtO5zDXJ

— PO Radomsko (@PO_Radomsko) 27 marca 2018
Więcej o:
platforma obywatelska platforma radomsko jakub jędrzejczak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE