Jakie letnie konkursy w Miejskiej Bibliotece Publicznej?

Mamy dla Was listę konkursów, które organizowane są latem przez MBP dla najmłodszych.

Latem każdy młody radomszczanin  spędza czas tak, jak chce, na wszystko ma czas, a już w szczególności na rozwijanie swoich pasji. Wobec tego oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku postanowił zorganizować kilka konkursów dla dzieci.Tego lata młodzi radomszczanie będą mogli wykazać się w takich konkursach jak:

 

- IX edycja konkursu plastycznego ph. „Pocztówka z wakacji”

Konkurs adresowany jest dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Wszystkie prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: od 6 do 8 lat, od 9 do 11 lat,  od 12 do 13 lat. Prace wykonane mogą być w dowolnej technice w maksymalnym formacie A4. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace. Kopie istniejących już prac nie będą uwzględniane w konkursie. Prace należy nadsyłać do 29 września 2012r. (szczegóły w załączniku na dole)


- V edycja konkursu plastycznego ph. „Mój pierwszy przewodnik po Europie”

Konkurs dla dzieci również w wieku od 6 do 13 lat. Wszystkie przewodniki będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:  6-8 lat, 9-11 lat oraz  12-13 lat. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice i formacie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa przewodniki. Kopie istniejących już prac nie będą uwzględniane w konkursie. Prace należy nadsyłać do 29 września 2012 r.

 

Szczegóły konkursu i regulaminy  w załącznikach poniżej.


Więcej o:
mbp w radomsku konkursy dla dzieci lato wakacje
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE