Jakie imprezy chciałaby młodzież w MDK-u?

W środę 15 maja w Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie, na którym młodzież proponowała organizację różnego rodzaju imprez wakacyjnych

W środę 15 maja w Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie, na którym młodzież proponowała organizację różnego rodzaju imprez wakacyjnych.
Fot. MDK Radomsko


Spotkanie jest nowością, ponieważ jest realizowane w ramach projektu "Inicjatywy lokalne". W ten sposób MDK chce zbliżyć się do lokalnych społeczności i dostosować swoją ofertę do tego, co mieszkańcy chcieliby robić i w czym chcieliby uczestniczyć.

Młodzież, która w środę się wypowiadała, była reprezentowana przez uczniów radomszczańskich szkół - I LO im. F. Fabianiego, II LO im. K. K. Baczyńskiego, Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, Zespołu Szkół Ponadgimanzjalnych nr 1,  Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych,  ZSG nr 2,  ZSG nr 4 oraz ZSG nr 5.

Wśród pomysłów znalazły się koncerty plenerowe w Parku Solidarności, Stadionie Miejskim, hali Metalurgii. Młodzi chcieliby usłyszeć Lady Pank, Kazika, Enej a także gwiazdy hip hopu.

Ponadto padła propozycja organizowania nocy filmowych, występów znanych kabaretów, organizacji festiwalów i przeglądów muzycznych dla lokalnych twórców, zajęć sportowych (m.in. maratonów) oraz m.in. warsztatów artystycznych.

Teraz Miejski Dom Kultury wybierze najciekawsze pomysły i zrealizuje je w najbliższe wakacje. trzymamy za słowo! :)

Więcej o:
mdk społeczność lokalna miejski dom kultury wakacje młodzież
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE