Jaki jest klimat między miastem a KS Volley Radomsko. Zimny czy ciepły?

Jaki jest klimat między miastem a KS Volley Radomsko. Zimny czy ciepły? Fot. M. Kołaczkowski

Z funkcji pierwszego trenera drugoligowego METPRIM Volley Radomsko zrezygnował trener Paweł Kowalczyk. Jak to jest, gdy trener Paweł Kowalczyk składa rezygnację z funkcji trenera na ręce prezesa Pawła Kowalczyka?

- Przeprowadziłem z trenerem bardzo poważną rozmowę i doszliśmy do wniosku, że tak decyzja jest słuszna - komentuje już tylko prezes Paweł Kowalczyk.

- Ma Pan żal do władz miasta o dotychczasową współpracę czy raczej jej brak z klubem? - pyta w swoim programie Irek Staszczyk.

- Żal to niezbyt trafne określenie. Jest tak jakbyśmy w ogóle nie istnieli. Czujemy się zupełnie na marginesie zainteresowania ze strony władz miasta. Szkoda, że nikt z miasta nawet nie powiedział: fajnie chłopaki, wywalczyliście awans do II ligi. Przecież to jest drużyna Volley Radomsko - mówi prezes Paweł Kowalczyk.

- Może być Volley Dobryszyce, bo teraz przecież tam trenujecie? - dopytuje Irek Staszczyk.

- Może - odpowiada Kowalczyk.

W środę 22 listopada gościem portalu Radomsko24.pl będzie Paweł Kowalczyk, prezes KS Volley Radomsko. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk paweł kowalczyk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE