Jaka jest oferta edukacyjna radomszczańskich szkół ponadpodstawowych dla ósmoklasistów?

Jaka jest oferta edukacyjna radomszczańskich szkół ponadpodstawowych dla ósmoklasistów? Fot. Klaudia Gajda

Zdobycie gruntownego, solidnego wykształcenia, to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań, przed jakimi stoją młodzi ludzie. Specjalnie dla nich Starostwo Powiatowe w Radomsku przygotowało „Informator Ósmoklasisty”.

Przed ósmoklasistami ważny okres podejmowania kluczowych decyzji związanych z wyborem szkoły ponadpodstawowej. Z myślą o nich radomszczańskie starostwo przygotowało informator o szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Radomszczański. Dzięki niemu zarówno uczniowie, jak i ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół, które charakteryzują się wysoką jakością kształcenia na atrakcyjnych i ciekawych kierunkach zawodowych, a także doskonałym  przygotowaniem uczniów do dalszej edukacji na uczelniach wyższych.

Informator o szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Radomszczański w roku szkolnym 2022/2023 dostępny jest w załączniku poniżej.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański szkoły oferta szkół średnich radomsko ósme klasy informator ósmoklasisty oferta dla uczniów ósmych klas nabór do szkół średnich 2023 radomsko

Załączniki

informator-osmoklasisty.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE