Radomsko, Łódzkie 21.6o Poniedziałek, 21 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej
  • 14:10 Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10 czytaj dalej

Jak radomszczanie powitają Nowy Rok?

Miasto

Dopiero co świętowaliśmy jego początek, a już czas na pożegnanie - mowa o roku 2010. Już pojutrze Sylwester. Ostatniej nocy w roku jak zawsze towarzyszy wiele atrakcji. O to, jak radomszczanie... ››

Dopiero co świętowaliśmy jego początek, a już czas na pożegnanie - mowa o roku 2010. Już pojutrze Sylwester. Ostatniej nocy w roku jak zawsze towarzyszy wiele atrakcji.

 

O to, jak radomszczanie spędzają Sylwestra, zapytaliśmy w ankiecie. Prawie 44 % ankietowanych odpowiedziało, że tę noc spędzi w domu, ze znajomymi. 21 % osób deklaruje, że Sylwester upłynie im " z Jedynką" albo "z Polsatem" - czyli przed telewizorem. 13 % zapytanych wybierze się na tradycyjny sylwestrowy bal, a niecałe 5 % zamierza pobawić się w klubie. Ponad 17 % ankietowanych wciąż nie wie natomiast, jak pożegnać rok 2010.

 

A możliwości jak spędzić Sylwestra jest kilka. Na wyjątkowy spektakl "Shirley Valentine" o 40-letniej kurze domowej zaprasza Miejski Dom Kultury w Radomsku. Przed radomszczańską publicznością wystąpi Izabela Noszczyk znana m.in. z serialu "Na Wspólnej". Po spektaklu na publiczność będzie czekać lampka szampana.

 

Na sylwestrową zabawę zapraszają także radomszczańskie lokale - impreza odbędzie się m.in. w Clubie 40. Do lokalu będzie można wnieść własne jedzenie.

 

Atrakcję dla radomszczan przygotował również Urząd Miasta - punktualnie o północy niebo nad Radomskiem zabłyśnie od fajerwerków. Pokaz sztucznych ogni odbędzie się na placu 3 Maja.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam niezapomnianej zabawy sylwestrowej!

komentarze