Jak pracuje Starostwo Powiatowe w Radomsku?

Jak pracuje Starostwo Powiatowe w Radomsku?

Zgodnie z nowymi rządowymi rozporządzeniami, wiele urzędów administracji publicznej przechodzi na pracę zdalną. Ma to związek ze wzrostem zachorowań na Covid-19. Jak pracuje Starostwo Powiatowe w Radomsku?

Urzędnicy radomszczańskiego starostwa podkreślają, że mimo wzrostu zachorowań związanych z kolejną falą pandemii COVID-19 oraz przejścia na pracę zdalną przez część kadry urzędniczej Starostwo Powiatowe w Radomsku zapewnia ciągłość obsługi klientów.

- Mając na względzie zasady bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników, nie chcąc dopuścić do paraliżu urzędu, prosimy o ograniczenie wizyt w starostwie oraz - o ile to możliwe – o wykorzystywanie przy załatwianiu spraw drogi mailowej, listowej oraz telefonicznej – mówi Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Czytaj też: Urząd Miasta w Radomsku otwarty, ale urzędnicy apelują o ograniczenie wizyt

Podczas wizyty w urzędzie należy przestrzegać obowiązujących zasad sanitarnych:

- dezynfekcji rąk,

- prawidłowego zasłaniania nosa i ust maseczką,

- zachowania nakazanego dystansu.

Urząd funkcjonuje według zasady: jedna osoba załatwiająca sprawę na jedno stanowisko obsługi.

- Prosimy pamiętać, o tym, że w Referacie Rejestracji Pojazdów klienci wzywani są do poszczególnych stanowisk zgodnie z kolejnością pobranych biletów, po wezwaniu przez pracownika – wyjaśnia Wioletta Bąk-Kempa.

Urząd pracuje w zwykłych godzinach. Lista telefonów dostępna w zakładce KONTAKT na stronie internetowej Powiatu Radomszczańskiego www.radomszczanski.pl  

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko obsługa interesantów praca zdalna koronawirus covid-19
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE