Jak będziemy korzystać z nowego basenu w Radomsku? Publikujemy przyjęty przez radnych regulamin

Jak będziemy korzystać z nowego basenu w Radomsku? Publikujemy przyjęty przez radnych regulamin Fot. W. Bojdo

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Radomsku radni uchwalili zasady i tryb korzystania z nowego Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych „AQUARA”, znajdującego się przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku.

Co prawda trwają jeszcze ostatnie odbiory inwestycji, ale wszystko wskazuje na to, że obiekt przejdzie wszystkie wymagane kontrole pozytywnie. Prezydent miasta zapewnił radnych, że chce, aby nowy basen został otwarty jak najszybciej, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Władze miasta mają nadzieję, że z nowego kompleksu mieszkańcy będą mogli korzystać jeszcze w wakacje.

Regulamin, który został przyjęty jest dokumentem zawierającym zasady oraz tryb korzystania z obiektu. Zawarte w nim zapisy zobowiązują użytkowników do ich przestrzegania, aby pobyt na nowym basenie był bezpieczny.

Kompleks AQUARA będzie czynny od godz. 9.30 do 21.30 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy (poza niedzielami) oraz podczas corocznej przerwy technologicznej.

Wodny plac zabaw będzie czynny codziennie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Wstęp na niego będzie bezpłatny.

Wstęp do kompleksu AQUARA z wyjątkiem wodnego placu zabaw oraz parku edukacyjnego odbywać się będzie na podstawie aktywowanego w Punkcie Obsługi Klienta transpondera - opaski na nadgarstek z elektronicznym czipem Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Wyjście z basenu możliwe będzie po oddaniu opaski i rozliczeniu się w Punkcie.

Dzieci do lat 13 mogą przebywać w Kompleksie AQUARA jedynie pod stałą opieką osób dorosłych.

Szczegółowy regulamin korzystania z nowego basenu wraz z przyjętą przez radnych uchwałą znajduje się w załączniku poniżej.

Więcej o:
radomsko nowy basen radomsko regulamin basen korzystanie z basenu aquara radomsko

Załączniki

uchwala-projekt-regulamin_basenu.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE