Jacek Gębicz: Nie odpowiem Panu na to pytanie

Jacek Gębicz: Nie odpowiem Panu na to pytanie

- Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. To przekroczenie granicy, na które nie możemy sobie pozwolić - oświadczył Prezydent Polski Andrzej Duda podczas posiedzenia Rady Gabinetowej.

Z kolei lekarze przypominają, że szczepienia są najlepszym narzędziem kontrolującym przebieg pandemii COVID-19. Nie ma skuteczniejszego działania.

Nie wiemy czy inni radni i samorządowcy z naszego miasta i powiatu radomszczańskiego, robią tajemnicę czy zaszczepili się przeciw COVID-19, ale wiemy już, że w narrację prezydenta Andrzeja Dudy wpisuje Jacek Gębicz, radny Rady Miejskiej w Radomsku (Wspólny Samorząd).

W programie „Staszczyk niezależnie”, Jacek Gębicz nie miał zamiaru podzielić się z radomszczanami informacją czy zaszczepił się przeciw COVID-19.

Na pytanie gospodarza programu czy zaszczepił się przeciw Covid-19, stwierdził jedynie:

- Panie redaktorze, to jest kwestia indywidualna. Póki co, każdego z nas. Mamy wolność. Nie odpowiem Panu na to pytanie.

- Na grypę się Pan szczepił? - dopytuje Irek Staszczyk.

- Nie, nie szczepiłem się – odpowiada Gębicz.

Rozmowa z Jackiem Gębiczem, radnym Rady Miejskiej w Radomsku (Wspólny Samorząd), w piątek 3 września, na portalu Radomsko24.pl. Godzina 19.45. Zapraszamy.

Więcej o:
irek staszczyk ireneusz staszczyk jacek gębicz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE