Jacek Gębicz: Nie będę nikogo przekonywał. Temat Straży Miejskiej uważam za zamknięty

Jacek Gębicz: Nie będę nikogo przekonywał. Temat Straży Miejskiej uważam za zamknięty Fot. M. Kołaczkowski

Wakacje. Lenistwo ogarnia każdego. To co zrobić, aby zagęścić atmosferę? Żeby było głośno o mojej osobie? W dodatku newsów politycznych jak na lekarstwo, a kampania do wyborów samorządowych jeszcze w powijakach. Może temat: Straż Miejska! Reaktywacja.

Jacek Gębicz, radny Rady Miejskiej w Radomsku, który zasugerował takie działania kilka tygodni temu, dzisiaj już dystansuje się od takich sugestii. Nie przyjmuje pod swoim adresem takiej argumentacji w rozmowie na portalu Radomsko24.pl. 

- To była tylko dyskusja podczas Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Gdy prezydent będzie chciał podjąć temat to dobrze. Gdy nie - nie zamierzam przekonywać prezydenta i kogokolwiek – tłumaczy Jacek Gębicz.

Chyba jednak zasadnym jest powtórzenie pytania: To po co ten temat? Czy może ktoś komuś dał po łapkach?

- Radny jest po to, aby doradzać. Prezydent słyszał mój głos. Były konsultacje społeczne, podobno trzeba się wsłuchiwać w głos społeczeństwa. Nie będę nikogo przekonywał. Nie mam takiej mocy, to jest tylko mój głos w dyskusji o Straży Miejskiej w Radomsku – mówi radny Jacek Gębicz.

Rozmowa z Jackiem Gębiczem radnym Rady Miejskiej w Radomsku z ugrupowania Wspólny Samorząd, w poniedziałek 18 lipca o godz. 19.45 na portalu Radomsko24.pl. Nie przegap tej rozmowy.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk jacek gębicz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE