Jacek Gaik z tytułem „Erapasjonata”

Jacek Gaik z tytułem „Erapasjonata”

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą plebiscytu portalu Radmsko24.pl i Starostwa Powiatowego w Radomsku i tytuł „Erapasjonata” zdobył Jacek Gaik, 30-letni radomszczanin - kolekcjoner samochodów.

Nasz bohater otrzymał 46,25 proc. głosów. Drugie miejsce zajął Ariel Krawczyk - budowniczy makiet radomszczańskich charakterystycznych budowli z wynikiem 36,17 proc. głosów. Trzecie miejsce dla Cezarego Bączka - miłośnika podnoszenia ciężarów i trenera personalnego. Jego wynik to 12,8 proc. głosów.

- Dwudziestoletni samochód ma to coś w sobie, gdy ma lekko wgnieciony zderzak, zmatowiony lakier, wytartą kierownicę (kierowcy wiedzą o czym mówię) – opowiadał nam Jacek Gaik.

- Z przyjemnością wsiadam do Poloneza określonego przez kolekcjonerów „Borewiczem” – samochodem, którym z piskiem opon ruszał bohater serialu „07 zgłoś się”. Prawdziwym świętem jest dla mnie, gdy mogę uczestniczyć w rajdach starych samochodów, w zlotach. To okazja do dyskusji i długo niekończących się rozmów – dodaje zwycięzca plebiscytu.

Zwycięzcy gratulujemy. Dziękujemy za wspólną zabawę. Wręczenie nagrody Jackowi Gaikowi odbędzie się w siedzibie portalu Radomsko24.pl. W uroczystym przekazaniu nagród weźmie udział również przedstawiciel Powiatu Radomszczańskiego. Relacja z tej uroczystości dostępna będzie na naszym portalu.

Sponsorem nagrody głównej jest firma Korner. Nagrodę dla zwycięzcy ufundowało również Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Więcej o:
erapasjonatów jacek gaik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE