Iwona Maliszewska rozpoczęła terapię nowym lekiem

Iwona Maliszewska rozpoczęła terapię nowym lekiem Fot. arch. prywatne

Cierpiąca na nowotwór mieszkanka gminy Lgota Wielka – Iwona Maliszewska przyjęła pierwszą dawkę leku ratującego życie. Jego podanie było możliwe dzięki zbiórce pieniędzy, w którą licznie zaangażowali się mieszkańcy Radomska, powiatu radomszczańskiego, ale nie tylko.

- Dzięki Wam mogę już ze spokojem zacząć terapię i żyć w nadziei na lepsze jutro. Nadal brakuje jeszcze środków na pokrycie kosztów całego leczenia, jednak wierzę w to, że wspaniałych osób wokół nas nie brakuje o czym mogłam się przekonać osobiście. Mam nadzieję że wspólnie damy radę aby uzbierać docelową kwotę. Wasze zaangażowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nadchodzi czas świąt i przygotowań z racji tego musimy trochę zwolnić tempo względem zbiórki, jednak od nowego roku ruszamy pełną parą. Dziś dziękuję wam wszystkim z całego serca – mówi Iwona Maliszewska.

Iwona Maliszewska ma 43 lata, męża i dwoje dzieci. Udało jej się pokonać raka. Od tego czasu angażowała się pomoc osobom cierpiącym na nowotwory. Niestety, szczęście nie trwało długo. Nowotwór nie dał za wygraną. Po roku od zakończenia leczenia, w trakcie którego walkę z nowotworem przegrała siostra pani Iwony - nastąpiła wznowa choroby.

Koszt leczenia to 250 tys. złotych.

Zobacz rozmowę z Marcinem Maliszewskim – mężem pani Iwony oraz Alicją Czarnecką z fundacji Omea Life

Pomóż Iwonie Maliszewskiej pokonać chorobę. WESPRZYJ ZBIÓRKĘ!

Więcej o:
powiat radomszczański iwona maliszewska leczenie terapia zbiórka lekarstwo nowotwór
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE