IV Turniej Kibiców RKS Radomsko. Poznaj grupy finałowe oraz program imprezy

IV Turniej Kibiców RKS Radomsko zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zaprezentowali program imprezy, która odbędzie się w niedzielę, 24 lutego w hali przy ZSG nr 4. Początek zmagań o 10.30.

Turniej kibiców na stałe się wpisał w kalendarz imprez w RadomskuIV Turniej Kibiców RKS Radomsko zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zaprezentowali program imprezy, która odbędzie się w niedzielę, 24 lutego w hali przy ZSG nr 4. Początek zmagań o 10.30. Wszystkim uczestnikom  będzie przyświecać hasło "W drodze ku trzeciej lidze".

Turniej, który na stałe wpisał się w kalendarz zimowych imprez w Radomsku, zapowiada się naprawdę profesjonalnie i atrakcyjnie. W zawodach  weźmie udział aż 16 zespołów. Warto zaznaczyć, że większość z tych zespołów to drużyny z radomszczańskich osiedli. Są też drużyny z mniejszych miejscowości powiatu radomszczańskiego.

Kibice RKS-u zadbali o to by przybyli na Turniej mieszkańcy miasta i okolic nie nudzili się. Oprócz rywalizacji sportowej na boisku przewidziano liczne atrakcje. Rozegrane zostaną dwa pokazowe mecze. W pierwszym zmierzą się zawodniczki Stali Radomsko z Młodymi Erkaesiakami. Drugim spotkaniem będzie  pojedynek RKS/UKS Radomsko z zespołem wicelidera ligi "szóstek", drużyną "Famegu".

Zaprezentują się także tancerze z zespołu „Viva La Salsa”. W przerwie, dla chętnych organizatorzy przewidzieli  konkursy z nagrodami: konkurs rzutów karnych, celowanie w słupek z połowy boiska. Dla nieco mocniejszych przygotowano konkursy siłowe: przeciąganie liny czy wyciskania sztangi. Odbędzie się także pokaz sztuk walki MMA. Gościem specjalnym Turnieju będzie 96-krotny reprezentant Polski Jacek Krzynówek, który w przeszłości, w latach 1994-96, bronił także barw Radomszczańskiego Klubu Sportowego.

Podział na Grupy
GRUPA A
Leszka Czarnego
Kowalowiec
Tysiąclecie(S.L.J.)
Bartodzieje

Grupa B
FC Fryszerka
FC Chrzanowice
FC Stobiecko
YBB'03 Ultras RKS

Grupa C
TCS'10
Brooklyn
Centrum/Jadwiga
Młode L. Czarnego

Grupa D
FC Herman
FC Bobry
FC Strzałków
Pasjonaci

Mecze w grupie rozgrywane będą "każdy z każdym". Czas trwania spotkania - 7 minut. Do dalszego etapu przechodzi drużyna, która w wygra grupę oraz zdobywca drugiego  miejsca. W tym etapie rozgrywki będą się toczyć systemem pucharowym gdzie przegrywający odpada.

W trakcie trwania Turnieju przed budynkiem hali stanie punkt gastronomiczny. Podczas trwania imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia oraz spożywania napojów alkoholowych na terenie hali.

Od poniedziałku (18 lutego) w siedzibie MOSiR-u, przy ul. Leszka Czarnego 22, dostępne będą wejściówki na Turniej. UWAGA!  Ilość miejsc ograniczona.

Do 22 lutego, kibice zachęcają do oddawania krwi. Krew można oddawać codziennie w godzinach 7.30-9.30 w Punkcie Krwiodawstwa w Szpitalu Powiatowym w Radomsku przy ul. Jagiellońskiej 36.

Przypominamy, iż aby oddać krew trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) oraz być w dobrej kondycji zdrowotnej.

Więcej o:
rks rks radomsko turniej kibiców kibice rks
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE