ISKRA firmy K&K z prestiżową nagrodą

ISKRA firmy K&K z prestiżową nagrodą Fot. firma K&K

Na Targach DREMA 2021 sąd konkursowy uhonorował sześć produktów wyróżniających się innowacyjnością. Jest wśród nich firma K&K.

K&K Katarzyna Brzezińska - zgłaszający, ISKRA Krzysztof Brzeziński - producent Pozycjoner ISKRY RX 2 jest odpowiedzią na problemy klientów z budową stanowisk do pracy ISKRĄ przy obróbce dużych elementów. Dwa elementy z aluminium pozwalają na niezwykle precyzyjną pracę bez jakiegokolwiek dedykowanego ISKRZE stołu zarówno na płaszczyznach formatek, jak i na sztorcach.

Wiertarki ISKRA zostały zaprojektowane głównie pod kątem produkcji mebli skrzyniowych, choć nie tylko. Ze względu na swą specyfikę pracy są to jedyne tego typu urządzenia na rynku. Charakterystyczną cechą naszych urządzeń jest to, że otwory nawiercane są poprzez posuw wiertarki po płaszczyźnie, efektem czego każdy otwór nawiercany jest z bardzo dużą precyzją i powtarzalnością.

Technologia Iskra jest technologią wzorcową dlatego przy produkcji mebli nie ma potrzeby używania ołówka i metrówki do trasowania wymiarów. Wzorcami do nawiercania otworów są akcesoria dołączone do zastawu lub elementy aktualnie tworzonych mebli.

Wiertarka występuje w dwóch wersjach – z jednym oraz dwoma wrzecionami.

Wiertarka Iskra dedykowana jest przede wszystkim branży stolarskiej. To innowacyjne urządzenie znacznie ułatwia pracę producentom mebli.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE