Inwestycje drogowe i nie tylko w gminie Kamieńsk

Inwestycje drogowe i nie tylko w gminie Kamieńsk Fot. Urząd Miasta Kamieńsk

W gminie Kamieńsk prowadzonych jest szereg inwestycji, nie tylko drogowych. Jedne już zakończono i oddano do użytku, jak np. montaż monitoringu na budynku świetlicy w Barczkowicach, czy też budowa nowego placu zabaw. Inne, jak budowa nowej nawierzchni asfaltowej w miejscowości Ochocice, właśnie rozpoczęto.

Od 3 października rozpoczęto prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej w miejscowości Ochocice. Natomiast rozpoczęta 11 września przebudowa drogi Danielów – Siódemka, 4 października została zakończona. Była to dwuletnia inwestycja, która została zrealizowana wyłącznie z środków gminy Kamieńsk.

Od 19 września trwają  prace związane z budową sieci kanalizacji deszczowej na ulicach Dębowej i Sosnowej. Również tego dnia burmistrz Kamieńska Bogdan Pawłowski odbył spotkanie robocze z przedstawicielami firmy, która wykonuje kolejny etap przebudowy bieżni na stadionie sportowym. Natomiast  25 września rozpoczęto prace przy budowie wodociągu w Kamieńsku przy ulicy Chopina.

Trwają również prace przy wymianie opraw oświetlenia ulicznego w Gorzędowie. Nowe oprawy instalowane są na oświetleniu ulicznym przy ul. Mickiewicza, ul. Armii Krajowej oraz ul. Marii Konopnickiej.

Wśród zakończonych prac jest oddany już do użytku nowy plac zabaw w Kamieńsku znajdujący się przy ulicy Hubala. Prace rozpoczęto 10 lipca. Dla dzieci zainstalowano nowe urządzenia do zabaw. Pod koniec września zakończono też montaż monitoringu na budynku świetlicy w Barczkowicach, a także w Gorzędowie przy ulicy Mickiewicza.

Więcej o:
kamieńsk inwestycje 2019 kamieńsk inwestycje drogowe gmina kamieńsk drogi kamieńsk plac zabaw w kamieńsku budowa bieżni na stadionie sportowym kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE