Internauci głosują na film uczniów ZS-G 5

Ostatnie tygodnie obfitują w przeróżne konkursy, w których radomszczanie bardzo dobrze sobie radzą. Przykładem są chociażby uczniowie z ZS-G nr 5 - ich film znalazł się w finale... ››

Ostatnie tygodnie obfitują w przeróżne konkursy, w których radomszczanie bardzo dobrze sobie radzą. Przykładem są chociażby uczniowie z ZS-G nr 5 - ich film znalazł się w finale ogólnopolskiego projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!" i bierze udział w głosowaniu Internautów!

 

Zobacz film i zagłosuj

 

Młodzież pod okiem opiekuna Koła Filmowego działającego przy ZS-G nr 5 przygotowała film pt. "Miriam". Jego reżyserem jest uczeń klasy IIIa Jakub Choróbski, a w realizacji udział brali także: Karol Pluciński, Martyna Drogosz i Aleksandra Łęska.

 

- Realizacja tego filmu to temat naszego projektu pod nazwą Jak uczyć o Holocauście? - "Nie ma wiernej historii miasta bez historii radomszczańskich Żydów" - tłumaczy Halina Kucharska, opiekun koła.

 

Głosowanie Internautów potrwa do 13 marca do godz. 24.00. Zachęcamy do obejrzenia filmu i oddania głosu na radomszczańską młodzież!

 

Więcej o:
zsg 5 konkurs głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE