Integracja dzieci w Środowiskowym Domu Samopomocy

Po raz kolejny w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyły się warsztaty plastyczne, w których mogli wziąć uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku.

źródło: UM RadomskoPo raz kolejny w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyły się warsztaty plastyczne, w których mogli wziąć uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku.

Uczniowie wzięli w nim udział pod opieką nauczycieli Pani Ewy Ratowskiej i Pani Janiny Kornackiej oraz terapeutów z ŚDS Pani Bożeny Jaskórzyńskiej i Pani Eweliny Szmit. Obecny był również arterapeuta Pan Jakub Lesiński, który sprawował opiekę merytoryczną nad całością przedsięwzięcia.

Zajęcia miały na celu integrację osób z zaburzeniami psychicznymi ze środowiskiem oraz poprawienie postrzegania niepełnosprawnych przez dzieci, które wspólnie mogły malować kolory jesieni na terenie przydomowego ogrodu.


Zadanie organizowane jest w ramach projektu, który finansuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, pt. "Środowiskowy Dom Samopomocy partnerem aktywnej integracji w mieście Radomsko".

Więcej o:
środowiskowy dom samopomocy integracja warsztaty plastyczne arteterapia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE