Inauguracja wiosny z przegraną

Inauguracja wiosny z przegraną Fot. arch. redakcji

Na inaugurację wiosennych rozgrywek w IV lidze, RKS Radomsko (4 marca) niespodziewanie przegrał z Pogonią Zduńska Wola.

Jesienią w Zduńskiej Woli, RKS zremisował 1:1 (bramka Krystiana Kolasy). Zimę radomszczanie spędzili na 7. miejscu w tabeli, a Pogoń na przedostatnim 19.miejscu.

W przerwie rozgrywek do zespołu z Radomska dołączyli Paweł Bańczyk (obrońca z Stadion Śląski Chorzów), Dawid Nikołaj (obrońca ze Stali Poniatowa) oraz Dawid Flaszka (środkowy pomocnik z Pelikana Łowicz). Z kolei z klubem pożegnali się Łukasz Bocian (Orkan Buczek), Igor Górniak (Wisła Sandomierz), Krystian Białas (LKS Bednary). W wypożyczeni zostali: Jakub Zieliński (Start Lgota Wielka) oraz Bartosz Olczyk (Victoria Żytno).

ZOBACZ: Piłkarska wiosna RKS Radomsko

W sobotnim spotkaniu prowadzenie w 39. min. gry obejmują goście. Gola zdobył Patryk Słowiński. Jak się później okazało była to jedyna bramka spotkania i Pogoń z Radomska wywozi niespodziewanie bardzo cenne dla tego zespołu trzy punkty. Żółto-niebiescy spadli na 8. miejsce w tabeli. W spotakniu debiut w IV lidze zanotował radomszczanin Kajetan Misztalski. 

RKS Radomsko: D. Niźnik, J. Załucki, K. Kokoszczyk, J. Molis, M. Gołda, B. Machaj, D. Flaszka, K. Kolasa, M. Włodarek, St. Domaniecki

W następnej kolejce, którą zaplanowani na 11 marca, RKS zagra wyjazdowe spotkanie z Ceramiką Opoczno.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE