Ile zarabia fryzjer na udziale w plebiscycie Orły Fryzjerstwa?

Ile zarabia fryzjer na udziale w plebiscycie Orły Fryzjerstwa? Fot. Pixabay

Plebiscyt branżowy Orły Fryzjerstwa wyłania co roku najlepiej ocenianych fryzjerów z całego kraju. Jedyny głos decydujący mają tutaj klienci, głosujący za pośrednictwem platform internetowych, typu Panorama Firm czy Google Maps. Pomysł może się wydawać przysłowiową „sztuką dla sztuki”, czy więc przedsiębiorcy mogą na plebiscycie Orły Fryzjerstwa realnie skorzystać?

Orły Fryzjerstwa – zasady

W plebiscycie przeznaczonym dla fryzjerów ze Szczecina, Krakowa, Poznania i wielu innych miast Polski, najwyższą możliwą do uzyskania notą jest dziesiątka. Każda firma, która uzyska nie mniej niż punktów osiem, zostaje laureatem Orłów Fryzjerstwa.

Rezultaty, które przedsiębiorcy zdobywają w konkursie są wynikiem średniej ważonej z ocen internautów, zaczerpniętych przez automatyczne oprogramowanie komputerowe z portali typu Groupon, Cylex, Facebook, Zumi, Jakieopinie, pkt czy nf. W ramach nagrody gwarantowanej np. fryzjer z Sosnowca otrzymuje miejsce w rankingu najlepszych przedsiębiorców branży fryzjerskiej w swoim mieście.

Laureaci mogą jeszcze skorzystać z materiałów marketingowych plebiscytu Orły Fryzjerstwa. Wśród nich znajdują się dyplomy, tablica ze szkła akrylowego czy logo zestawienia w formie elektronicznej, pozwalającej na szerokie, kreatywne zastosowania promocyjne.

Orły Fryzjerstwa – pakiet korzyści

Udział w plebiscycie Orły Fryzjerstwa jest dla każdego przedsiębiorcy bezpłatny. Nagroda gwarantowana również nic nie kosztuje. Można więc powiedzieć, że wszystko, co tutaj odnotuje właściciel salonu fryzjerskiego to zyski. Po pierwsze, dowiadujemy się jak postrzegają nas internauci, korzystający zarówno z platform popularnych, jak i stricte branżowych. Wymierna skala pozwala rzetelnie porównać się z naszymi konkurentami, zarówno w formie lokalnej, jak i ogólnopolskiej. Możemy być przecież świetni w rodzinnym Łowiczu, ale do krajowych Orłów Fryzjerstwa może nam jeszcze trochę brakować. Zwycięzcy zestawienia zyskują miejsce w rankingu, potwierdzające jak dobre zdanie mają o nich klienci.

Czy są inne Orły?

W ramach plebiscytu ORŁY organizowanych jest prawie sześćdziesiąt zestawień z różnych branż. Swoich sił mogą więc spróbować zarówno fryzjerzy z Gdyni, jak i szklarze z Mławy, weterynarze z Piły czy zakłady tapicerskie z Krakowa. Dla każdej kategorii branżowej obowiązują jednakowe zasady.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE