III Halowy Turniej Piłki Nożnej. LZS Świt Kamieńsk wygrywa

III Halowy Turniej Piłki Nożnej odbył się 22 lutego 2014 roku w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gomunicach. Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego zdobył LZS Świt Kamieńsk.

Uczestnicy turnieju. Fot. radomszczanski.pl
Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkół gimnazjalnych, rocznik 1997 i młodsi, z terenu powiatu radomszczańskiego. W turniej uczestniczyły drużyny PG Gomunice, PG Kodrąb, Gmina Kobiele Wielkie, LZS Świt Kamieńsk, LZS Piast Krzywanice, UKS Mechanik Radomsko.

Po zaciętych pojedynkach zwycięzca turnieju został LZS Świt Kamieńsk, drugie miejsce zajął UKS Mechanik Radomsko, a miejsce trzecie – LZS Piast Krzywanice. Pozostałe miejsca zajęły odpowiednio drużyny: PG Gomunice PG Kodrąb i Gmina Kobiele Wielkie.

Młodym piłkarzom dopingowali i wręczali nagrody: Zofia Bartnik – Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki (fundatorka przepysznych pączków dla zawodników) Urszula Rorat – Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego oraz Tomasz Kornacki – Sekretarz Powiatu Radomszczańskiego.

Organizatorem turnieju był UKS „Młode Wilki” Radomsko, a Honorowy Patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Radomszczańskiego Robert Zakrzewski.