III edycja "Bądź przedsiębiorczy - wypromuj firmę"

Rusza III edycja konkursu "Bądź przedsiębiorczy - wypromuj firmę" organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Zgłoszenia do 19 grudnia.


Rusza III edycja konkursu "Bądź przedsiębiorczy - wypromuj firmę" organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku. W tym roku patronat nad konkursem objął Starosta Radomszczański - Robert Zakrzewski. Zgłoszenia do 19 grudnia.

 

Konkurs ten to przede przede wszystkim zmagania marketingowe - stworzenie reklamy istniejącego przedsiębiorstwa z powiatu radomszczańskiego. W konkursie mogą brać udział uczniowie trzecich klas gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy bedą musieli wybrać kategorię swojej pracy:


- 30-sekundowy spot telewizyjny
- ogłoszenie reklamowe do prasy
- 15-sekundowy spot na telebim


Zgłoszenia przyjmowane są do 19 grudnia 2011, natomiast prace należy dostarczyć do 27 stycznia 2012 roku. Zwycięzców poznamy do końca lutego 2012.

 

Nagrodami w konkursie są: emisje reklamy na telebimie w centrum Radomska, publikacje ogłoszenia reklamowego w prasie lokalnej, emisja reklamy i udział w programie Irka Staszczyka „Jutro weekend” w telewizji NTL, staże zawodowe w mediach w wakacje przyszłego roku oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Tutaj znajdziemy REGULAMIN konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.


Szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursu dysponuje Ewa Rybak tel. (44) 682 12 09.

Portal Radomsko24.pl serdecznie zachęca do udziału w konkursie!

Więcej o:
ekonomik bądź przedsiębiorczy wypromuj firmę reklama
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE