II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny już wkrótce

II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny już wkrótce

Wielkanocne baby, ciasta i inne przysmaki od Kół Gospodyń Wiejskich, świeża, naturalna wędlina oraz sery od lokalnych producentów, miody od rodzimych pszczelarzy, a także świąteczne dekoracje od rękodzielników, to tylko niektóre z wielkanocnych propozycji, jakie oferowane będą podczas II Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego.

Do świąt pozostało niewiele czasu, a to oznacza, że już planować należy przedświąteczne sprawunki. Doskonałą okazją do zakupu świątecznych ozdób i smakołyków będzie tegoroczny Powiatowy Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) w godzinach 12.00-18.00, przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Leszka Czarnego 22 w Radomsku.

Na kiermaszu, swoje wyroby oferować będą koła gospodyń wiejskich, a także rękodzielnicy i lokalni producenci z powiatu radomszczańskiego.

- Stragany uginały się będą od tradycyjnie wytwarzanych wędlin, świątecznych wypieków, serów, miodów, pasztetów, jajek, zakwasów na żurki, kugla i wielu innych smakołyków i potraw. Rękodzielnicy przedstawią ofertę pisanek, koszyczków na święconkę i wiele innych ozdóbi dekoracji związanych z tradycją oraz kulturą ludową ŚwiątWielkanocnych. Będzie to świetna okazja do kupienia wszystkiego, czego potrzebujemy na wielkanocne stoły. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobieświeżą, zdrową, produkowaną lokalnie żywność, a nabywając świąteczne ozdoby pragną wprowadzić do swoich domów wyjątkowy, świąteczny klimat – zachęcają organizatorzy kiermaszu.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko wielkanoc kiermasz kiermasz wielkanocny święta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE