II edycja konferencji Korner Design za nami. Rozmawiano m.in. o przyszłości branży meblarskiej

W Dzień Stolarza radomszczańska firma Korner zorganizowała wydarzenie poświęcone branży meblarskiej. Mowa oczywiście o II edycji konferencji Korner Design.

Konferencja Korner Design to wspaniała inicjatywa do integracji środowisk meblarskich i stolarskich. Podczas Święta Stolarza, gdzie nie zabrakło również życzeń dla stolarzy, przybyli na konferencje rozmawiali przede wszystkim o przyszłości branży stolarskiej i o tym, co czeka stolarzy w najbliższym czasie. Rozmawiano o wykorzystaniu OZE w bilansie energetycznym firmy, o wsparciu wirtualanego asystenta w procesie sprzedaży oraz prezentowano nowe produkty i rozwiązania. Znalazło się również miejsce na warsztaty o być albo nie być w social mediach. 

- Pfleiderer prezentuje dzisiaj swoją nową kolekcję trendową, kolekcję, która opiera się na nowej strukturze. Będziemy prezentować nowe trendy wzornicze, nowe dekory, które zostały przez nas przygotowane. Są to dekory dębowe, które świetnie wpisują się w najnowsze style wnętrzarskie – mówi Aldona Słapa-Nowacka, Design and Product Marketing Manager

Blaty UltraFit to są nasze nowe cienkie blaty, wykonane z ogromną dbałością o szczegół, dekor, ale również bardzo wytrzymałe, nowoczesne i wpisujące się w aktualne trendy na rynku wnętrzarskim. Bardzo ważny w tym produkcie jest fakt, że wykonane są na solidnej płycie konstrukcyjnej – tłumaczy Aneta Cłapka, Product Manager w Firmie Pfleiderer

Podczas konferencji podpisano również list intencyjny na mocy którego ma powstać Branżowe Centrum Umiejętności dzięki współpracy Kornera i Ogólnopolskiej Izby Producentów Mebli.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko kornerdesign konferencja korner stolarstwo meblarstwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE