Ich pasja – cztery kółka

Ich pasja – cztery kółka

Motoryzacyjna impreza Moto Show staje się powoli fajną tradycją organizowaną przez grupę pasjonatów z Kamieńska i okolic. W tym roku zlot odbył się już po raz trzeci.

Moto Show Kamieńsk III był imprezą towarzyszącą tegorocznym obchodom święta miasta Kamieńsk, które celebrowano w ubiegły weekend (17 i 18 czerwca). Na zlot przybyła ponad sto pojazdów samochodowych, a także 40 motocykli. Wśród tych ostatnich część maszyn należała do członków radomszczańskiej grupy motocyklowej Czarni. - Dziękujemy przybyłym z całej Polski uczestnikom zlotu, posiadaczom samochodów które wjechały na plac, motocyklistom, którzy wytrwali w upale w skórach, oraz wszystkim partnerom, sponsorom, władzom miasta gminy Kamieńsk, oraz publiczności przybyłej – powiedział nam Marcin Krawczyk, jeden z organizatorów Moto Show.

Oprócz prezentacji swoich maszyn, przybyli na zlot mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach. Oceniano m.in. najgłośniejszy wydech, najlepsze nagłośnienie, czy… najwolniejszą jazdę. Oprócz sportowych, stunigowanych aut, pojawiły się też starsze auta, wzbudzające wiele pozytywnych emocji. Nie zabrakło trabanta 601, mercedesa w200 czy fiatów 126 p. Impreza miała też cel charytatywny: - Rozdaliśmy w konkursach około 70 toreb nagród, w tym 21 pucharów. W licytacji przedmiotów oraz voucherów na dalsze leczenie Wojtusia Bajona zebraliśmy łącznie 3623 zł. Dziękujmy za wszelką pomoc – dodaje Marcin Krawczyk.

Więcej o:
moto show kamieńsk 2017 dni kamieńska zlot samochodów tuning
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE