I Radomszczańskie Dyktando dla Seniorów

I Radomszczańskie Dyktando dla Seniorów planowane jest na 18 listopada w radomszczańskim MDK. Konkurs wyłoni Mistrza oraz Wicemistrza Polskiej Ortografii.

I Radomszczańskie Dyktando dla Seniorów planowane jest na 18 listopada o godz. 16:30 w radomszczańskim MDK. Konkurs wyłoni Mistrza oraz Wicemistrza Polskiej Ortografii.

fot. UTW SAN

 

 

Aby stanąć w ortograficzne szranki należy zapisać się w sekretariacie Radomszczańskiego Uniwersystetu Trzeciego Wieku działającego przy Społecznej Akademii Nauk (Radomsko, ul. Narutowicza 12) lub drogą e-mailową na adres: utwradomsko@interia.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 listopada br.

Radomszczański Uniwersytet III Wieku i Klub Złotej Jesieni, który zajmuje się podnoszeniem jakości życia osób starszych w naszym mieście wspólnie zapraszają do włączenia się w tegoroczne obchody Światowego Dnia Seniora. Tego dnia dla osób starszych organizowane są m.in. występy artystyczne, dyktando seniora, ogłoszenie super senior 2013. W Radomsku nasi Seniorzy świętować będą 18 listopada w Miejskim Domu Kultury przy ul. Brzeźnickiej 5.

Program imprezy:

16:30 Rozpoczęcie I Radomszczańskie dyktando dla Seniora
17:00 Przemówienie pani prezydent Anny Milczanowskiej
17:10 Występ Kabaretu 50+ działającego przy UTW Łazy
17:20 Występ zespołu "Złota Nutka "
18:00 Rozstrzygnięcie Konkursu Super Senior 2013
18.05 Ogłoszenie Mistrza i Wicemistrza Ortografii Seniora 2013
18.10 Zabawa taneczna

Po części artystycznej organizatorzy zapraszają do zabawy tanecznej, gdzie czekać będzie również słodki poczęstunek.

Więcej o:
radomszczańskie dyktando dla seniorów dzień seniora utw san dyktando konkurs
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE