I LO w Radomsku z tytułem Organizacji Innowacyjnej

I LO w Radomsku z tytułem Organizacji Innowacyjnej Fot. I LO w Radomsku

W czwartek, 9 czerwca 2022 r. w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się XXXV Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Wśród laureatów jest I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku.

Od 35 lat Kapituła Konkursów Innowacyjnych wyróżnia najważniejsze osoby i instytucje, które czynią coś interesującego, istotnego w edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem działań proinnowacyjnych, ukierunkowanych na wytwarzanie i wdrażanie do praktyki edukacyjnej innowacji organizacyjnych, metodycznych, techniczno – dydaktycznych i innych.

Podczas uroczystej gali, dyrektor Renata Kosela odebrała certyfikat dla I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku, które jako jedyna szkoła w województwie łódzkim otrzymało tytuł Organizacji Innowacyjnej.

Prowadzący uroczystość Janusz Moos, dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, podczas wręczania certyfikatu podkreślił, że projekty innowacyjne są możliwe do realizacji dzięki wsparciu i inspiracji dyrektora szkoły – Renaty Koseli, która aktywnie pomaga w nawiązywaniu współpracy z instytucjami, ekspertami oraz wspiera pozyskiwanie środków na realizację działań projektowych.

Czytaj też: Konkurs na stanowisko dyrektora I LO w Radomsku zgodny z prawem. Tak orzekł Urząd Wojewódzki w Łodzi

Więcej o:
radomsko i lo radomsko nagroda certyfikat organizacja innowacyjna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE