„Humanitarnie”. Czyli Łukasz Matuszczyk dzisiaj

„Humanitarnie”.  Czyli Łukasz Matuszczyk dzisiaj Fot. FB/Łukasz Matuszczyk

Pandemia koronawirusa jest czasem trudnym dla wielu społeczności. Także dla artystów. Nie mogą bowiem organizować wernisaży, lubianych przez nich plenerów artystycznych czy spotkań ze swoimi odbiorcami, koncertów. Ale to nie oznacza, że nie działają. Problemem jest jednak nie tylko odwoływanie koncertów, festiwali, przenoszenie ich do sieci. Odroczone w czasie mogą się okazać premiery wydawnictw płytowych, z którymi często powiązane były właśnie trasy koncertowe i cała promocja.

- Dla wielu data 11 marca 2020 roku będzie znamienną. Wszystko wtedy zatrzymało się – wspomina Łukasz Matuszczyk, lider dawnego zespołu Helou. 

- 12 marca otrzymałem telefon, że mój występ jest nieaktualny i wszystko odwołane. Dzisiaj światełkiem w tunelu są tylko informacje, że „zabukowane” koncerty organizatorzy przekładają na przyszły rok  o czym informują. W tym roku już chyba nic się nie odbędzie – dodaje Łukasz Matuszczyk.

W programie „Staszczyk niezależnie” Łukasz Matuszczyk zdradza, że nie tylko tworzy. Efektem jest dzisiaj utwór „Humanitarnie”, ale zmienia swoje życie, ma swoje kury, ogródek, i koguta.

Oglądaj z rozmowę z Łukaszem Matuszczykiem, w piątek 29 maja, o godz. 19.45 w programie „Staszczyk niezależnie”. Tylko na portalu Radomsko24.pl i na naszym kanale na YT.

Więcej o:
staszczyk niezaleznie łukasz matuszczyk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE