Hulajnogi elektryczne made in Poland - Motus xD

Hulajnogi elektryczne made in Poland - Motus xD

Masz dość ciągłego stania w korkach lub stale zatłoczonej komunikacji miejskiej? Chcesz dbać o naszą planetę i zaoszczędzić jej spalin samochodowych? A może szukasz odpowiedniego pojazdu dla dziecka?

Trafiłeś idealnie, bo my mamy rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów! Hulajnogi elektryczne to jedne z najpopularniejszych dzisiaj ekologicznych środków transportu. Tym pojazdem dotrzesz wszędzie i zawsze na czas. Hulajnoga to doskonała alternatywa dla samochodu. Mnogość i różnorodność modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W dzisiejszym artykule skupimy się na polskiej marce Motus xD. Producent w swojej ofercie posiada modele przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych. Solidne wykonanie każdego z produktów sprawia, że jazda na hulajnodze zawsze będzie komfortowa i bezpieczna.

Motus Scooty 6.5

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Jej maksymalna prędkość wynosi 23 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to 17 km. Do pełnego naładowania baterii potrzeba od 3 do 4 godzin. Osiągniecie takich parametrów jest możliwe dzięki silnikowi o mocy 250 W oraz akumulatorowi o pojemności 5.2 Ah. Rodzice małych pociech nie muszą się martwić zbyt dużą prędkością, gdyż można ją ograniczyć do 15 km/h lub 5 km/h. System kick-to-strat powoduje, że urządzenie uruchomi się dopiero gdy odepchniemy się nogą od podłoża.

Idealnie dostosowana pod użytkownika

Ogromnym atutem hulajnogi Motus Scooty 6.5 jest możliwość regulacji kierownicy. Dzięki temu urządzenie idealnie dopasuje się do wzrostu użytkownika. Natomiast na kierownicy został zamontowany wyświetlacz, na którym możemy odczytać takie informacje jak stan naładowania baterii czy przebyty dystans. Antypoślizgowy podest zwiększa stabilność użytkownika podczas jazdy, a amortyzator oraz 6.5-calowe koła dbają o lepszy komfort jazdy. Bezpieczne hamowanie zapewnia ręczny oraz nożny hamulec. Hulajnogę Motus Scooty 6.5 bez problemu możemy przewieźć w dowolne miejsce, gdyż urządzenie jest niezwykle kompaktowe. System składania ShotGun pozwala na złożenie hulajnogi już w 3 sekundy. Produkt dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, zielonym i czerwonym. Każdy znajdzie coś w swoim stylu.

Motus Scooty 8.5

Motus Scooty 8.5 to pojazd przeznaczony do użytku zarówno przez młodzież jak i osoby dorosłe. Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h. Akumulator o pojemności 7.8 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 3 do 5 godzin, a po tym czasie jest w stanie pokonać dystans 18-25 km. Prędkość maksymalną można ograniczyć do 15 km/h włączając tryb ECO. W ten sposób zaoszczędzimy baterię i wydłużymy zasięg hulajnogi. Pojazd został wyposażony także w tempomat, dzięki któremu można ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie. Motus Scooty 8.5 poradzi sobie nawet w nieco bardziej ekstremalnych warunkach i z łatwością pokona wzniesienia pod kątem nachylenia 15 stopni.

Wszystko pod kontrolą    

Kontrolę nad pojazdem zyskujemy dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi, na którym pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii czy wybranym biegu. Mechanizm składania oraz niewielka waga urządzenia (12,5 kg) sprawia, że hulajnogę z łatwością można przenosić. 8.5-calowe koła pokonają wszelkie przeszkody napotkane na drodze, a kostka brukowa czy nierówny chodnik nie będą stanowić żadnych problemów.      

Oświetlenie LED, migające światło hamowania i odblaski skutecznie poprawiają widoczność drogi jak i samego użytkownika. Hamulec tarczowy efektywnie wyhamuje urządzenie nawet na śliskiej powierzchni. Certyfikat wodoszczelności IP54 pozwala na jazdę nawet podczas lekkiego deszczu. Hulajnoga posiada maksymalny udźwig do 100 kg, więc jest idealna dla większości dorosłych osób.

Podsumowanie - hulajnogi Motus xD

Motus oferuje polskie produkty najwyższej jakości. Hulajnogi elektryczne tej marki idealnie sprawdzą się do jazdy po mieście i poradzą sobie z wszystkimi przeszkodami napotkanymi na drodze. W ofercie możemy znaleźć hulajnogi przeznaczone dla młodszych użytkowników (Scooty 6.5) oraz te, z których mogą korzystać także dorośli (Scooty 8.5). Produkty od Motusa zostały solidnie wykonane, a wszystkie szczegóły dokładnie dopracowane.  

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE