Hulajnoga elektryczna- czy podróżowanie może być wygodne?

Hulajnoga elektryczna- czy podróżowanie może być wygodne?

Zalet płynących z podróżowania hulajnogą elektryczną jest naprawdę wiele. Ten pojazd elektryczny jest nie tylko bardziej ekologiczny, ale pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, oraz czasu, który spędzilibyśmy na staniu w korkach, ponadto bezpowrotnie znika problem z parkowaniem, co szczególnie w większych miastach jest bardzo uciążliwe.

Hulajnoga elektryczna może zabrać nas w naprawdę dalekie podróże. Czy hulajnoga elektryczna jest zatem dla wszystkich? Co w sytuacji, kiedy nie możemy długo jechać w pozycji stojącej? Doskonałym wyjściem może okazać się hulajnoga elektryczna z siedzeniem.

Hulajnoga elektryczna z siedzeniem co ją wyróżnia?

Chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom osobom, które z jakichś powodów np. zdrowotnych, lub wieku nie mogą spędzać zbyt dużo czasu jedynie w pozycji na stojąco, producenci pojazdów elektrycznych, jakim są hulajnogi coraz częściej proponują modele z siedziskiem. Na rynku znajdziemy takie modele, które mają siedzisko zamontowane na stałe, oraz takie gdzie można je w razie potrzeby zdemontować. Ponadto taka hulajnoga elektryczna nie jest wcale gorsza, od modeli bez jeśli chodzi o parametry. Hulajnoga elektryczna z siedziskiem często jest jedynie nieco cięższa, z powodu posiadanego udogodnienia, jakim jest siedzenie.

Dla kogo hulajnoga elektryczna z siedzeniem?

Najbardziej zadowolone będą osoby, starsze, z problemami zdrowotnymi, lub młodzież, którzy równie chętnie podczas dłuższej podróży skorzystają z możliwości zmiany postawy, bez konieczności przerwania wyprawy. Prawdą jednak jest to, że taka hulajnoga elektryczna z siedzeniem jest dla każdego, kto chciałby postawić na jeszcze większą wygodę podróżowania, dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na model z możliwością odczepiania siedziska, otrzymuje takie dwa w jednym, a siedzenia używamy, kiedy zajdzie potrzeba np. podczas dłuższych wycieczek.

Modele z siedzeniem godne uwagi

Hulajnoga elektryczna Techlife L5T:

- maksymalna prędkość: 35 km/h
- maksymalny zasięg: 40 km
- krótki czas ładowania: od 3 do 5 godzin
- wspaniałe wyposażenie: lusterka wsteczne, lampy LED, kierunkowskazy, czytelny wyświetlacz
- siedzisko, które można zdemontować.

Hulajnoga elektryczna Kugoo M4:

- maksymalna prędkość: 45 km/h
- maksymalny zasięg: 45 km
- czas ładowania: 5-6 godzin
- bogate wyposażenie: wyświetlacz, 10-calowe koła, dobre amortyzatory, porządne hamulce i dobre oświetlenie, sygnał dźwiękowy
- siedzisko, które można zdemontować

Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit:

- maksymalna prędkość: 25 km/h
- maksymalny zasięg: 25 km
- czas ładowania: 4 godziny
- zarówno dla dzieci, jak i dorosłych
- siedzisko- bez możliwości demontażu, kosz, wyświetlacz, oświetlenie, nóżka i zabezpieczenie antykradzieżowe.

Podsumowanie

Hulajnoga elektryczna z siedziskiem to doskonały pomysł, jeśli chcemy skorzystać z nieco wygodniejszej wersji tego pojazdu elektrycznego, możemy swobodnie zdecydować, czy potrzebujemy siedzisko na stałe, czy wolimy możliwość demontażu. To świetna opcja dla młodzieży, jak również osób starszych. Co więcej parametry hulajnóg z siedziskiem nie ustępują modelom bez. W profesjonalnych sklepach z hulajnogami elektrycznymi z pewnością znajdziemy model, który spełni nasze oczekiwania.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE