HUAWEI AX3 dual-core router: Czy warto kupić ten router?

HUAWEI AX3 dual-core router: Czy warto kupić ten router?

Wszyscy wiemy, że Huawei dominuje w rodukcji urządzeń łączności internetowej, a dwurdzeniowy router HUAWEI AX3 jest dowodem jego dominacji. Bezprzewodowy router Huawei WiFi AX3 to przystępny cenowo krok do Wi-Fi 6 AX, chociaż jest szybszy tylko z urządzeniami Wi-Fi 6.

Karta specyfikacji Huawei WiFi AX3 wygląda imponująco, a Huawei ma na celu oferowanie niedrogiego dostępu do Wi-Fi 6.

Konfiguracja i Instalacja

Smukła konstrukcja z czterema antenami sygnałowymi. Konfiguracja jest prosta — użyj aplikacji Huawei AI Life lub konfiguracji za pomocą przeglądarki internetowej.

Metoda przeglądarki jest łatwa, więc musisz ją zastosować. Przejdź do domyślnego adresu IP i skonfiguruj nazwę i hasło Wi-Fi, a także hasło dostępu do menu routera. Istnieje możliwość skonfigurowania oddzielnych sieci 2,4 GHz i 5 GHz w celu obsługi problemów ze starszymi urządzeniami IoT. Jeśli nie korzystasz z urządzeń Wi-Fi 6, istnieje możliwość, aby była to czysta sieć Wi-Fi 5 AC. Domyślny adres IP można zmienić.

Użyj aplikacji smartfona Huawei AI Life, aby skonfigurować router, który wymaga wymiany danych osobowych. Pyta o dostęp do lokalizacji – odrzuć, jeśli chcesz, ale musisz ustawić region na poprawny czas. Nie ma opcji odmowy dostępu do Bluetooth i kamery, które służą do wykrywania i dodawania innych urządzeń Huawei w domu.

Niektóre z najlepszych funkcji, które najbardziej Ci się podobały

Sygnał może przechodzić przez ściany

Sygnały bezprzewodowe mogą z łatwością ignorować i przenikać do stałych obiektów, takich jak ściany i podłogi. Oznacza to, że Twój telefon będzie miał dobry odbiór sygnału Wi-Fi, nawet gdy łączysz się z dowolnej części domu lub biura.

Wiele połączeń, płynne połączenia
Dzięki technologii wielu użytkowników OFDMA, HUAWEI AX3 może wysyłać sygnały danych do wielu urządzeń jednocześnie (maks. 4 urządzenia w paśmie 2,4 GHz, maks. 16 urządzeń w paśmie 5 GHz)

Duża prędkość przekraczająca Twoją wyobraźnię
Dzięki szerokości pasma 160 MHz jego teoretyczna prędkość może osiągnąć nawet 3000 Mb/s. Czterordzeniowy procesor Gigahome pozwala Huawei AX3 na maksymalne wykorzystanie superszybkiej prędkości. dzięki czemu możesz cieszyć się połączeniem internetowym bez opóźnień i buforowania.

Zabezpiecz swoją sieć za pomocą Huawei HomeSec
Dwurdzeniowy router HUAWEI AX3 jest wyposażony w Enabled by TEE (Trusted Execution Environment) i Microkernel, Huawei AX3 oferuje bezpieczny obszar wewnątrz głównego procesora, więc do ochrony danych wykorzystywane jest zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt. Może również bezpiecznie działać w miejscach publicznych, zapewniając duże bezpieczeństwo Twoim urządzeniom.

Streszczenie

Podsumowując, HUAWEI ax3 dual core jest jednym z najlepszych routerów AX klasy podstawowej na rynku. Jeśli nie jesteś bardziej zagorzałym użytkownikiem, który wymaga rozbudowanych funkcji routera, to HUAWEI AX3 jest z pewnością najlepszym wyborem. HUAWEI AX3 (Dual-Core) Recenzja innego taniego i wesołego routera Wi-Fi 6 Z pewnością mogę polecić ten router użytkownikom, którzy chcą przeskoczyć do Wi-Fi 6 z routera Wi-Fi 5 i oczywiście z odpowiednim PCIe -adapter taki jak AX58BT lub Archer TX3000E, możesz w pełni wykorzystać wydajność routera przewodowo lub bezprzewodowo.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE