Harcerze z Radomska na piłkarskim podium

Harcerze z Radomska na piłkarskim podium

Harcerski Turniej Piłki Halowej „Rekiny Futbolu", odbył się w miniony weekend w Mławie. Hufiec ZHP Radomsko tym razem reprezentowało 7 zespołów w czterech kategoriach: chłopcy 10-13 lat: 8 DH „Nastia" i 9 DH „Promieniści", chłopcy 14-16 lat: 8 DH „Nastia", 9 DH „Promieniści" i 37 RDH „Ponurczycy", chłopcy 17+: 14 DW oraz dziewczęta 10-15 lat: 9 DH „Promieniści".

Turniej odbył się na 3 halach sportowych w Mławie, a oprócz rozgrywanych meczy uczestnicy mieli możliwość udziału w turniejach pobocznych.

Cały weekend otoczony był fantastyczną zabawą i sportowymi emocjami. Bezkonkurencyjną drużyną z naszego Hufca okazała się reprezentacja chłopców młodszych z 8 DH „Nastia", która zajęła pierwsze miejsce. Wśród nich znalazł się również najlepszy strzelec druh Paweł Szulc z siedmioma bramkami na koncie. 3. miejsce kategorii chłopcy 11-13 lat przypadło 9 DH „Promieniści", a w kategorii chłopców 14-16 lat reprezentacja z tej samej drużyny weszła do półfinału bez rozgrywek ćwierćfinałowych, a finalnie zajęła II miejsce w turnieju.

W konkursach pobocznych Hufiec Radomsko również może pochwalić się osiągnięciami: 

- w turnieju Street Soccer – 2. miejsce należy do Mateusza Kołodziejczyka i Łukasza Stefanka z 8 DH „Nastia".

- w turnieju Turbo Rekin – 1. miejsce dla Mateusza Kołodziejczyka z 8 DH „Nastia". 

Więcej o:
zhp rekiny futbolu zhp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE