Harcerze z Hufca Radomsko zapraszają na zbiórki

Harcerze z Hufca Radomsko zapraszają na zbiórki

Związek Harcerstwa Polskiego jest największą w Radomsku organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Harcerze zachęcają do wstąpienia w szeregi organizacji.

- Zachęcamy wszystkich chętnych do dołączenia w nasze szeregi, poprzez znalezienie najbliższej gromady lub drużyny. Zbiórki odbywają się w różnych miejscach i o różnych godzinach. Zachęcamy do znalezienia drużyny w pobliżu domu – mówi portalowi Radomsko24.pl phm. Agnieszka Madej, członkini Komendy Hufca ds. promocji i wizerunku z Hufca ZHP Radomsko im. Szarych Szeregów Rój „Metal”.

ZHP jest ogólnopolskim, otwartym i apolitycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego. Od ponad stu lat głównym celem jest wspieranie dzieci i młodzieży, tworzenie warunków do ich wszechstronnego rozwoju. ZHP kształtuje charaktery krzewiąc harcerskie wartości takie jak: patriotyzm, braterstwo, służba, przyjaźń, praca, sprawiedliwość wolność i pokój.

Aby ułatwić znalezienie najbardziej odpowiedniego miejsca zbiórek, do każdego poziomu wiekowego stworzone zostały mapki z adresami drużyn do których dołączyć mogą dzieci i młodzież. Do zobaczenia w galerii zdjęć.

Więcej o:
zhp zhp radomsko harcerze radomsko hufiec radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE