Harcerze organizują kolejny turniej piłkarski

Harcerze organizują kolejny turniej piłkarski Fot. mat. organizatora

Tradycyjnie już jesienią harcerze z Hufca ZHP Radomsko zapraszają na Ogólnopolski Harcerski Turnieju Piłki Nożnej „HARCcup”.

Turniej „HARCcup” ma rangę wydarzenia ogólnopolskiego. W tym roku weźmie w nim udział ok. 400 zuchów i harcerzy. Impreza odbędzie się w terminie od 14 do 16 października 2022 r. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch obiektach: w Powiatowej Hali Sportowej oraz w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku.

Głównym elementem Turnieju jest rywalizacja piłkarska zorganizowana w następujących kategoriach: zuchowej (dzieci w wieku 6-10 lat); damskiej 11-15 lat; damskiej 16+; męskiej 11-13 lat; męskiej 14-16 lat; męskiej 17+.

Udział zgłosiło już 46 zespołów z Radomska, Kamieńska, Kodręba, Pajęczna, Strzelec Wielkich, Radomia, Szczercowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Kutna, Wołomina, Przasnysza i Grajewa.

Przedsięwzięcie zakończone zostanie uroczystym apelem, na którym podsumowane zostaną rozgrywki, a najlepsi otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Oprócz głównych rozgrywek przygotowano także zajęcia z samoobrony oparte na systemie Krav Maga, quiz o zdrowiu i sporcie oraz turniej FIFA na konsolach.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Starosty Powiatu Radomszczańskiego.

Więcej o:
radomsko zhp radomsko harcerze turniej piłkarski harc cup
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE