Hada Labo Tokyo Glow – 4 powody, dla których warto sięgnąć po produkty tej linii

Hada Labo Tokyo Glow – 4 powody, dla których warto sięgnąć po produkty tej linii

Hada Labo Tokyo to marka, która ugruntowała już swoją pozycję, dostarczając jakościowe kosmetyki, które efektywnie wpływają na skórę. Wykorzystuje ona minimalistyczne składy, które są starannie skomponowane, by dostarczać skórze celowaną pielęgnację. Nowa linia Glow to kolejny strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o pielęgnację i poprawę wyglądu skóry. Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki Hada Labo Tokyo Glow?

Aż 7 rodzajów kwasu hialurownowego dla optymalnego nawilżenia skóry

Wszystkie produkty Hada Labo Tokyo znane są z zastosowania w ich recepturach różnocząsteczkowego kwasu hialuronowego. W linii Glow zastosowano aż 7 jego rodzajów! Taka obfitość sprawia, że kwas hialuronowy może skutecznie działać na różnych poziomach skóry. Najmniejsze cząsteczki wnikają w głąb naskórka, przyciągając i zatrzymując tam wodę, co poprawia efektywnośc naturalnych procesów odnowy. Większe cząsteczki zatrzymują się pod skórą, wygładzając ją i wyrównując zmarszczki. Największe cząsteczki pozostają na skórze, zapewniając ochronę przed utratą wody. Wspierają naturalną warstwę hydrolipidową skóry.

Efektywnie działające, komfortowe formulacje

W linii Glow znajdziesz 3 różne formulacje produktów. Jest klasyczny krem, ale także komfortowy, doskonale wchłaniający się hydro-gel. Wyjątkowym produktem jest lotion, a więc esencja nawilżająca, która w azjatyckich rytuałach piękna jest sercem i jednym z najważniejszych produktów nawilżających w całej pielęgnacji skóry. Dzięki takiej różnorodności formuł możesz z powodzeniem wybrać kosmetyki najwygodniejsze w użyciu, a także łączyć ich różną funkcjonalność, wykorzystując je wszystkie.

Multifunkcyjne działanie kosmetyków

Wszystkie produkty linii Hada Labo Tokyo Glow mają korzystny wpływ na kondycję skóry. Znakomicie wpływają na jej nawilżenie, ujędrnienie i elastyczność. Poprawiają gęstość skóry, spłycają drobne zmarszczki i opóźniają naturalne procesy starzenia. Jednak to nie wszystko! To kosmetyki, które przywracają skórze naturalny blask i lśnienie, charakterystyczne dla młodzieńczej cery. Dzięki takiemu działaniu skóra pozostaje młodzieńczo piękna każdego dnia, bez konieczności stosowania rozświetlaczy. 

Inspiracja japońskimi rytuałami piękna

Cała linia Glow wpisuje się w nurt japońskiej pielęgnacji, która kładzie nacisk na intensywnie nawilżenie skóry i dostarczenie jej składników odżywczych. To filozofia oparta na przekonaniu, że piękno tkwi w naturalnym wyglądzie zadbanej skóry, a nie tylko w makijażu. Zdrowa, dobrze zaopiekowana skóra wygląda zawsze efektownie, bez konieczności maskowania jej niedoskonałości. Efekt glow to naturalne, młodzieńcze rozświetlenie, bez sztucznego efektu. Dzięki temu wyglądasz zawsze świeżo.

Kosmetyki Hada Labo Tokyo z linii Glow możesz kupić w sklepie edax.pl oraz na rossmann.pl. Warto sięgnąć po tę linię, by przywrócić skórze naturalnie piękny, młodzieńczy wygląd i świeżość bez względu na porę roku.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE