Grohman Orchestra zagra w Radomsku

Grohman Orchestra zagra w Radomsku

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na wyjątkowy koncert walentynkowy. Na scenie MDK wystąpi Grohman Orchestra, w wykonaniu której publiczność wysłucha koncertu utworów najpopularniejszych polskich artystów.

„Kochajmy Radomsko” to premierowy projekt Grohman Orchestra, po raz kolejny realizowany wspólnie z Krzysztofem Herdzinem. Jest to nieoczywisty zestaw ponadczasowych hitów polskiej estrady, śpiewanych i nuconych przez kilka pokoleń. Zawiera przeboje takich artystów jak Zbigniew Wodecki, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Skaldowie, Perfect, Dżem, Lady Pank, Hanka Ordonówna, czy Wojciech Młynarski. Tematem wszystkich tych piosenek jest…miłość.

Grohman Orchestra przyjęła swą nazwę od imienia wielkiego konesera sztuki i przyjaciela artystów, łodzianina Henryka Grohmana. To nazwa bardzo związana z fabrykancką Łodzią. Zespół tworzą muzycy Filharmonii Łódzkiej, liderzy poszczególnych grup oraz koncertmistrz jako skrzypek-dyrygent.

Koncert Walentynkowy w MDK w Radomsku odbędzie się 15 lutego 2020 r. o godz.18.00. Bilety w cenie 40 zł będą wkrótce dostępne w kasie MDK.

Więcej o:
radomsko mdk grohman orchestra koncert
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE