Grillowanie z Malutkie Resort

Wielkie grillowanie z Malutkie Resort podczas majówki.

Przez całą majówkę w Malutkie Resort odbywać się będzie wielkie grillowanie. Codziennie w dniach 1-4 maja od godziny 12:00 na terenie Malutkie Resort czeka moc atrakcji.

Najważniejszymi gośćmi są oczywiście dzieci, i to do nich skierowane są propozycje trwającego pierwszego weekendu majowego.

Dmuchane zjeżdżalnie i zamek do skakania, aquazorbing oraz eurobungee. Słodkie chwile z watą cukrowa, a humor poprawi clown oraz malowanie twarzy.

Czeka na Was też pokaz straży pożarnej, oraz możliwość poznania tajników gry w tenisa ziemnego. W programie wiele konkursów i zabaw (m.in. wyścigi w workach, przeciąganie liny, konkurs spacer kelnera, rozpoznawanie potraw, rzut ringo, rodzinne zawody badminton, zawody sportowe).

W niedzielę (4 maja) odbędzie się kolejna edycja, tym razem grillowanej, Akademii Małego Smakosza.

Jest też coś dla miłośników motoryzacji. Luksusowe wnętrza i niebagatelny design do obejrzenia podczas wystawy zabytkowych samochodów udostępnionych przez firmę Krokowicz.

Dla majowych gości udostępnione zostały też inne atrakcje, którymi Malutkie Resort dysponuje na co dzień: gokarty, park linowy, wycieczki po stadninie i mini zoo z przewodnikiem, oprowadzanki konne dla dzieci, nauka jazdy konnej i strzelnica.

W czasie trwania Majówki kursować będzie bezpłatny autobus miejski z Radomska.

W dniach 01.05.2014 do 04.05.2014 "LiniaMalutkie"

Jagiellońska Szpital  12:30, 14:30

L.Czarnego Poczta   12:35, 14:35

Plac 3 Maja Poczta   12:45, 14:45

Sierakowskiego       12:50, 14:50

Odjazd z Przystanku Malutkie o godz.19:00 tą samą trasą.

Więcej o:
malutkie resort weekend majówka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE